Інтерфакс-Україна
14:15 19.07.2014

Міністр оборони Малайзії підтвердив загибель родички прем'єра в авіакатастрофі в Україні

1 хв читати
Міністр оборони Малайзії підтвердив загибель родички прем'єра в авіакатастрофі в Україні

Глава малазійського оборонного відомства Хишамуддин Хусейн в суботу повідомив, що їх спільна з прем'єр-міністром Наджібом Разаком родичка загинула під час аварії авіалайнера на сході України.

"Моя бабуся (нерідна - ІФ) була на цьому літаку. Я думаю, що ми всі збентежені, але що я можу зробити? Злість нічого не виправить", - сказав журналістам Х.Хусейн, який доводиться двоюрідним братом Н.Разаку.

83-річна Сіті Аміра, що загинула в авіакатастрофі, також була нерідною бабусею для прем'єра Н.Разака. Індонезійка за походженням, вона була заміжня за дідом обох міністрів, що помер у 1990 році.

Родичка Х.Хусейна і Н.Разака летіла з Амстердама до Джок'якарти (Індонезія), маючи намір зробити пересадку в Куала-Лумпурі.

Про загибель С.Аміри повідомила в п'ятницю місцева газета "Стар".

Літак "Боїнг-777" Malaysia Airlines, що прямував курсом Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), зазнав 17 липня аварії на сході України. Загинули всі 298 осіб, що перебували на борту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

Кабмін схвалив проєкт указу президента щодо розширення можливості проходження служби у війську для іноземців

Шмигаль: Уряд пропонує нові контракти для Українського війська з фіксованими термінами служби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА