18:17 21.07.2014

Відправка тіл загиблих в авіакатастрофі в Донецькій області очікується після 19.00 - Гройсман

1 хв читати
Відправка тіл загиблих в авіакатастрофі в Донецькій області очікується після 19.00 - Гройсман

Вагони-рефрижератори з тілами загиблих унаслідок катастрофи авіалайнера Малайзійських авіаліній будуть відправлені до Харкова після 19:00 у понеділок, заявляє віце-прем'єр Володимир Гройсман.

''Усі тіла загиблих завантажені у спеціальні вагони-рефрижератори - їх два і ми очікуємо, що цей поїзд буде відпущено в місце, про яке ми домовилися раніше з усіма сторонами - в м.Харків'', - сказав В.Гройсман на брифінгу в Києві в понеділок.

За його словами, в Харкові прибуття тіл вже очікує міжнародна група з 31 експерта з різних країн.

Водночас, як зазначив, спікер інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко, незаконні збройні формування досі не випускають вагони-рефрижератори з тілами загиблих із залізничної станції м.Торез у Донецькій області, яку вони контролюють. "Досі терористи не дозволяють", - сказав він на брифінгу в понеділок у Києві.

Як повідомлялося, за даними Кабміну, станом 12:00 21 липня на місці трагедії було знайдено й відповідним чином упаковано тіла 282 загиблих і 87 фрагментів тіл. 251 тіло і 66 фрагментів завантажені в рефрижератори (залізничні вагони), проте бойовики не випускають рефрижератори з Тореза, незважаючи на численні заклики з боку українського уряду, ОБСЄ, міжнародної спільноти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА