Інтерфакс-Україна
12:15 22.07.2014

IATA назвала злочином катастрофу малайзійського Boeing-777 у Донецькій області

1 хв читати
IATA назвала злочином катастрофу малайзійського Boeing-777 у Донецькій області

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) назвала злочином катастрофу, що сталася з пасажирським авіалайнером Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines у Донецькій області.

"Трагедія рейсу МН17 - це беззаконня. Протягом вихідних підтвердилося, що пасажири і екіпаж стали жертвами жахливого злочину. Це стало також атакою на авіатранспортну систему, яка є інструментом світу", - процитовано в прес-релізі IATA слова її голови Тоні Тайлер.

IATA також наполягає, щоб передання тіл загиблих родичів відбувалося цивілізовано.

"Розслідування маї розпочатися якомога швидше із забезпеченням повного і вільного доступу. Дії, які ми бачили у вихідні дні, що уповільнювали перебіг розслідування, були просто наругою над порядністю", - зазначає IATA.

Як повідомив віце-прем'єр Володимир Гройсман, українські рятувальники завершили роботи з пошуку тіл загиблих унаслідок катастрофи. Поїзд з тілами в понеділок було відправлено у бік Харкова.

Літак "Боїнг-777" Malaysia Airlines, що прямував за курсом Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), розбився 17 липня в Донецькій області. Загинули 298 осіб.

Авіалайнер зазнав катастрофи над підконтрольною бойовикам територією. Пошукові роботи виконувалися під їхнім наглядом.

СБУ відкрило кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу України "теракт".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чоловік постраждав внаслідок ворожого удару по Запорізькій області - Федоров

Ще одна постраждала внаслідок атаки БпЛА в Сумах, їхня кількість складає дві людини - ОВА

На Одещині палав сухостій на площі 18 000 кв м

У Києві відновлено рух транспорту на площі Галицькій в напрямку проспекту Берестейського

Внаслідок російських авіаударів по Купʼянському району Харківщині постраждали 6 мирних мешканців

Злива підтопила вулиці Києва, зокрема ускладнений рух транспорту на площі Галицькій в напрямку проспекту Берестейського

Зеленський у понеділок відкриє нараду дипломатів – глава МЗС

Зеленський анонсував підписання додаткових контрактів по виробництву і постачанню дронів

Шмигаль обговорив з Умєровим і своїми заступниками забезпечення воїнів озброєнням і дронами-перехоплювачами

Зеленський заслухав доповідь Сибіги: визначено пріоритети в роботі з країнами партнерами і узгоджено зміну керівників деяких посольств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА