Інтерфакс-Україна
18:12 22.07.2014

Учасники тристоронньої контактної групи провели відеоконсультації щодо ситуації навколо авіакатастрофи малайзійського лайнера на Донеччині - ОБСЄ

1 хв читати
Учасники тристоронньої контактної групи провели відеоконсультації щодо ситуації навколо авіакатастрофи малайзійського лайнера на Донеччині - ОБСЄ

Представники тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації в Україні провели 22 липня відеоконсультації щодо ситуації навколо аварії літака "Малайзійських авіаліній" на Донеччині.

"Під час цих зустрічей, зокрема, останньої 22 липня, було досягнуто прогресу щодо низки проблем, що випливають із ситуації у зв'язку з наслідками трагедії MH-17", - сказано в повідомленні ОБСЄ, розміщеному на сайті організації у вівторок.

Зокрема, йшлося про репатріацію тіл жертв авіакатастрофи та передачу чорних ящиків літака міжнародним експертам.

Згідно з інформацією, під час відеоконсультацій другий президент України Леонід Кучма, російський посол Михайло Зурабов, представник нинішнього глави ОБСЄ Хайді Тальявіні обговорили ці питання з сепаратистами, що діють на сході України.

"Під час відеоконсультацій контактна група наголосила на важливості безпечного доступу до місця катастрофи, а також безпеці для ліквідаторів та представників слідства", - сказано в повідомленні.

Згідно з інформацією, контактна група надалі докладатиме максимум зусиль для вирішення важливих проблем, пов'язаних із цією авіакатастрофою, а також на шляху мирного врегулювання конфлікту в східній частині України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чоловік постраждав внаслідок ворожого удару по Запорізькій області - Федоров

Ще одна постраждала внаслідок атаки БпЛА в Сумах, їхня кількість складає дві людини - ОВА

На Одещині палав сухостій на площі 18 000 кв м

У Києві відновлено рух транспорту на площі Галицькій в напрямку проспекту Берестейського

Внаслідок російських авіаударів по Купʼянському району Харківщині постраждали 6 мирних мешканців

Злива підтопила вулиці Києва, зокрема ускладнений рух транспорту на площі Галицькій в напрямку проспекту Берестейського

Зеленський у понеділок відкриє нараду дипломатів – глава МЗС

Зеленський анонсував підписання додаткових контрактів по виробництву і постачанню дронів

Шмигаль обговорив з Умєровим і своїми заступниками забезпечення воїнів озброєнням і дронами-перехоплювачами

Зеленський заслухав доповідь Сибіги: визначено пріоритети в роботі з країнами партнерами і узгоджено зміну керівників деяких посольств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА