Інтерфакс-Україна
11:26 01.09.2014

Турчинов просить Порошенка оголосити жалобу за бійцями під Іловайськом

1 хв читати
Турчинов просить Порошенка оголосити жалобу за бійцями під Іловайськом

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов звернувся до президента України Петра Порошенка з пропозицією оголосити в країні жалобу у зв'язку із загибеллю українських військовослужбовців під Іловайськом (Донецька обл.).

"У зв'язку з трагічною загибеллю захисників України, які потрапили в оточення під містом Іловайськ Донецької області, пропоную оголосити в державі жалобу", - йдеться у зверненні О.Турчинова, оприлюдненому на сайті парламенту в понеділок.

У суботу прес-служба добровольчого батальйону "Донбас" повідомила про те, що президент України П.Порошенко досяг домовленостей з бойовиками щодо виведення з оточення бійців батальйону "Донбас" та інших військовослужбовців, які перебували під Іловайськом.

На сьогодні з оточення вийшли понад 150 українських силовиків, водночас даних щодо кількості бійців у місті поки що немає.

Радник глави МВС Антон Геращенко повідомив, що списки всіх, хто ще не вийшов, будуть опубліковані в понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

Кошта про заборону передачі росактивів: Лідери виконали зобов’язання тримати росактиви заблокованими

У Мерца підтвердили візит Зеленського на зустріч з європейськими лідерами

Київщина вже має 40 когенераційних установок і планує запустити ще до десяти до кінця року

Трамп позитивно оцінив підсумки обговорення з прем'єрами Таїланду і Камбоджі прикордонного конфлікту двох країн

Помер відомий співак Степан Гіга

Безпілотники СБУ повторно вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі - джерело

У РНБО прокоментували інформацію про секретні зустрічі Умєрова з керівництвом ФБР

Питання залучення мігрантів на український ринок праці залишається відкритим - заступниця міністра економіки

Kyiv Food Market відновив роботу після реновації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА