Інтерфакс-Україна
19:26 25.09.2014

Громадськість та експерти пропонують кандидатам у депутати зобов'язатися не давати і не брати хабарів, підписавши "декларацію безхабарництва"

1 хв читати

Експерти та громадські діячі представили новий громадський проект "Безхабарний депутат", у рамках якого пропонують усім кандидатам у народні депутати підписати так звану декларацію безхабарництва із зобов'язанням не давати і не брати хабарів.

Презентуючи проект на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у четвер, голова громадської організації "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" Сергій Гула наголосив, що мета проекту - спробувати очистити парламент від хабарників і встановити громадський контроль діяльності депутатів.

За його словами, у рамках проекту буде запропоновано кожному кандидатові в депутати або цілим блокам, кандидатам на мажоритарних округах підписати декларацію із зобов'язанням не отримувати і не брати хабарів і у своїй професійній діяльності, і у приватному житті. В подальшому проект стосуватиметься і кандидатів у депутати на місцевих виборах.

"Це буде першим кроком до добропорядності наших депутатів. І наша громадська організація зробить усе, щоб в подальшому моніторити дотримання депутатами взятих на себе зобов'язань, мінімізувати ризики політичної корупції", - наголосив С.Гула.

При цьому він зауважив: "Ми маємо запропонувати всім кандидатам у депутати, це буде додатковим важелем і тиском на них".

За словами С.Гули, проект стартує 25 вересня і триватиме після завершення виборчого процесу. На сьогодні, як зазначив голова громадської організації, декларацію про безхабарництво підписали три кандидати в народні депутати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА