Бойовики за добу 12 разів обстріляли війська оперативного командування "Північ", переважно з мінометів - прес-центр АТО

Бойовики за минулу добу здійснили 12 обстрілів у зоні відповідальності військ оперативного командування (ОК) "Північ", повідомляє прес-центр АТО в суботу.
"Із них мінометних - 7, зі стрілецької зброї - 3, реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град" і протитанкових керованих ракет - по одному", - йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці прес-центру в "Фейсбуці".
Крім того, за ніч у зоні відповідальності військ ОК "Північ" підрозділи протиповітряної оборони зафіксували три прольоти безпілотних літальних апаратів противника в районах населених пунктів Трьохізбенка і Кримське.
Також у зоні відповідальності військ ОК "Північ" забезпечено доставку гуманітарного вантажу Міжнародного комітету Червоного Хреста за маршрутом Сєвєродонецьк - Золоте.