20:41 29.05.2015

Абромавичус відповів Коломойському

1 хв читати
Абромавичус відповів Коломойському

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус вважає правильними свої дії на посаді голови аукціонного комітету з продажу нафти "Укрнафти" щодо скасування 15% дисконту, оскільки вони заощадили компанії понад $50 млн.

"Комісію з продажу нафти "Укрнафти" я очолив одразу після призначення, і усунули моментально 15-відсотковий дисконт. З початку року продали 693,078.11 тонн за середньою ціною 11,533.84/тонну. За старих умов покупець мав би зиск понад USD50m", – написав міністр у своєму "Твіттері".

Раніше в п'ятницю ключовий міноритарій "Укрнафти" Ігор Коломойський на засіданні наглядової ради "Укрнафти" грубо розкритикував дії А.Абромавичуса щодо компанії.

"Міністр економіки проявив свою некомпетентність у питанні нафти, нафтопродуктів... Я акціонер цієї компанії, мені плювати, звідки привезли цю мавпу – з Литви або ще звідки", - сказав екс-губернатор Дніпропетровської області, що багато років є одним з головних гравців на українському нафторинку.

"На зборах акціонерів "Укрнафти" не був, і міністерство не курирує цю компанію, але спасибі, що згадали", – написав, у свою чергу, міністр.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА