Інтерфакс-Україна
10:21 13.08.2015

Суд щодо підозрюваного у вбивстві Бузини продовжиться в четвер

1 хв читати
Суд щодо підозрюваного у вбивстві Бузини продовжиться в четвер

Шевченківський районний суд м. Києва в четвер, 13 серпня, продовжить розгляд питання щодо продовження терміну тримання під вартою Андрія Медведька, підозрюваного у вбивстві журналіста та публіциста Олесі Бузини.

Це рішення суд ухвалив у середу ввечері, передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".

Прокурор на засіданні суду в середу просив суд продовжити до чотирьох місяців тримання під вартою А.Медведька. Представник прокуратури пояснив необхідність збільшення терміну перебування під вартою підозрюваного тим, що терміни слідства у цій справі продовжено і нині слідчо-процесуальні дії тривають.

Суд обрав запобіжний захід тримання під вартою А.Медведьку 18 червня 2015 р., а термін тримання його під вартою закінчується, за словами адвоката Сергія Войченка, 16 серпня.

Водночас сам А.Медведько під час суду заявив, що "не вбивав Бузини і на знак протесту слідству не надаватиме жодних свідчень".

Як повідомлялося, О.Бузину вбили 16 квітня в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому він жив.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

Миру не буде, поки в Ірану є ядерна зброя, заявив Трамп

Трамп обговорив з Путіним конфлікт Ізраїлю та Ірану, значно менше говорили про війну Росії та України

Макрон закликав Пезешкіана утриматися від ескалації з Ізраїлем

ЄС закликав держави Близького Сходу до стримання та відмови від подальших кроків, які можуть призвести до серйозних наслідків

Велика Британія перекидає літаки на Близький Схід для підтримки регіональної безпеки – Стармер

Зеленський повідомив про звільнення Андріївки на Сумщині

Зеленський: Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою, захисту українського неба має бути більше

Серед повернених військовополонених з РФ є захисники Маріуполя та "Азовсталі"

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, з двох громад евакуювали більш ніж 50 людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА