Інтерфакс-Україна
18:37 12.11.2015

Мета Кремля - дестабілізація ситуації в усій Україні, переконаний Клімкін

2 хв читати
Мета Кремля - дестабілізація ситуації в усій Україні, переконаний Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін переконаний, що керівництво Росії зацікавлене в дестабілізації ситуації не лише на сході України, а й у всій країні.

"Ясно, що амбіції В.Путіна не обмежуються Донбасом, він хоче дестабілізації ситуації в усій демократичній Україні. А Донбас є лише інструментом для досягнення цієї мети", - сказав він в інтерв'ю польському виданню Rzeczpospolita.

Водночас міністр наголосив, що місцеві вибори, які відбулися в Україні, засвідчили підтримку населенням курсу на демократичні перетворення в країні.

Відповідаючи на запитання про те, чи не є наслідком політики Росії отримання представниками "Опозиційного блоку" великої кількості голосів, П.Клімкін сказав: "Я дивлюся на ці речі по-іншому. Проєвропейські та демократичні сили виграли практично в усіх регіонах України. Багато експертів не очікували такого доброго результату".

Глава МЗС також нагадав, що згідно з Мінськими домовленостями вибори мають відбутися і на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

"У Мінських угодах зазначено, що після припинення вогню мають відбутися вільні та справедливі вибори на окупованих територіях. Звичайно, ми не можемо розраховувати на те, що вибори будуть такі ж демократичні, як, наприклад, тут, у Польщі. Але вони мають бути", - зазначив він.

Міністр також нагадав основні умови проведення таких виборів: проведення їх за українським законодавством, рівний доступ політичних партій і ЗМІ, контроль із боку міжнародних спостерігачів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Донецькій області за добу загинула одна цивільна особа, четверо поранені

На Рівненщині внаслідок повітряної атаки пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури, є постраждалий - ОВА

ППО знешкодило 75 із 97 безпілотників, зафіксоване влучання 19 ударних БпЛА на восьми локаціях – Повітряні сили

Гегсет: Блокада нафтових танкерів з Венесуели залишатиметься до повернення Мадуро вкрадених американських активів

У Сан-Франциско через масштабне відключення електроенергії залишилися без світла близько 130 тисяч споживачів

ОВА: Четверо людей поранені внаслідок обстрілів 24 населених пунктів Запорізької області

Семеро людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини за добу — ОВА

Окупанти за добу втратили 1 130 осіб та 69 од. спецтехніки - Генштаб

21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА