Інтерфакс-Україна
15:48 15.03.2016

Для початку роботи Національного агентства із запобігання корупції достатньо обрання чотирьох з п’яти його членів - Петренко

1 хв читати
Для початку роботи Національного агентства із запобігання корупції достатньо обрання чотирьох з п’яти його членів - Петренко

Міністр юстиції Павло Петренко вважає достатнім обрання 4 з 5 членів Національного агентства із запобігання корупції (НАПК) для початку роботи агентства.

"Сьогодні комісія з відбору ще двох членів Національного антикорупційного агентства продовжує своє засідання о 17:00, і ми сподіваємося, що усі члени комісії матимуть громадянську позицію і завершать процес дообрання двох членів. Як тільки у нас буде сформовано Антикорупційне агентство у складі 4 персон, вони можуть починати працювати буквально того ж дня", - сказав міністр журналістам після презентації проекту "Прозорість і доброчесність публічного сектора в Україні".

При цьому П.Петренко додав, що п'ятий член комісії буде обраний за іншим конкурсом, який має закінчитися в 20-х числах березня.

Як повідомлялося, раніше П.Петренко висловив упевненість, що НАПК запрацює вже найближчими днями, і висловив переконання, що одразу після його запуску будуть видні результати, так само, як це було з Національним антикорупційним бюро.

Запуск роботи Національного агентства із запобігання корупції є однією з умов для початку процедури ухвалення рішення в ЄС про скасування віз для громадян України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили базу зберігання БпЛА російського елітного підрозділу "Рубікон"

На поточному етапі війни є дві цілі: відмовитися від власних ілюзій і позбавити ілюзій ворога – Сибіга

Боєць поліції особливого призначення загинув на Куп’янському напрямку внаслідок удару ворожого дрона

Зеленський поінформував прем’єр-міністра Греції щодо ситуації на фронті

Постачання газу почнеться в січні – Зеленський про домовленості з Грецією

Україна та Греція підписали угоду щодо продажу природного газу – прем’єр

Частина Чернігівщини знову знеструмлена через ворожий удар

В понеділок на заході України очікуються значні пориви вітру – Укргідрометцентр

Внаслідок удару ворожого дрона по Харкову постраждалих немає

Зеленський у Греції: Впевнений, що сьогодні вдасться реалізувати домовленості щодо енергетичної підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА