Інтерфакс-Україна
09:44 07.06.2016

"Нафтогаз" у діалозі з "Газпромом" і сподівається на вигідний імпорт у ІІІ кв. 2016

1 хв читати
"Нафтогаз" у діалозі з "Газпромом" і сподівається на вигідний імпорт у ІІІ кв. 2016

НАК "Нафтогаз України" продовжує переговори з ВАТ "Газпромом" про умови покупки природного газу, і готовий відновити її в третьому кварталі за цінами, які були б нижчими, ніж ціни імпорту з Європи, повідомив глава правління НАК Андрій Коболєв.

"Діалог зараз із цього приводу триває. Він в процесі. "Нафтогаз" планує відновити імпорт газу в третьому кварталі, у нас є ще місяць", - сказав глава української газової монополії в ефірі "5 каналу" в понеділок увечері.

"У випадку, якщо "Газпром" погодиться внести тимчасові зміни в чинну угоду..., в цьому конкретному випадку, якщо ціна буде нижчою, ніж та ціна, яку нам пропонують з європейського напрямку, з точки зору мінімізації витрат споживачів і просто здорового глузду буде правильним купувати цей газ зі східного напрямку ", - пояснив А.Коболєв.

Він зазначив, що ціна поки що не оголошується, але вона буде ринковою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В проекті держбюджету-2026 пріоритетом залишатиметься безпека і оборона - Свириденко

Україна повернула з-за кордону понад EUR3,3 млн, вкрадених через корупційну схему "Поліграфкомбінату" – НАБУ

Зеленський доручив уряду та ОП протягом місяця запропонувати цілісну платформу для ветеранів

КМДА повідомляє про обшуки у департаменті суспільних комунікацій

Зеленський очікує від уряду пропозицію дієвого страхування військових ризиків для прифронтових громад

МЗС: Пропозиція зустрічі в Москві несерйозна, однак демонструє початок усвідомлення РФ її необхідності

МЗС: Ризики транзиту енергоносіїв через загарбницьку війну РФ - відповідальність Москви

Після спецоперації "Павутина" росіяни перемістили свої літаки на найсхідніший аеродром – Малюк

Під час зустрічі Зеленський і Фіцо обговорять посилення тиску на РФ та економічні питання, що хвилюють Словаччину - МЗС

Зеленський обговорив із главою МЗС Швеції спільні оборонні проєкти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА