Інтерфакс-Україна
18:24 08.07.2016

Терміни майбутньої зустрічі лідерів "нормандського формату" ще не визначено

1 хв читати
Терміни майбутньої зустрічі лідерів "нормандського формату" ще не визначено

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що наразі немає домовленості щодо конкретної дати проведення чергової зустрічі лідерів "нормандського формату".

"Якщо ми отримаємо результат, і якщо ми зможемо в результаті вийти на реальні рішення, то тоді визначимо й дату", - сказав він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю у Варшаві.

П.Клімкін поінформував, що 7 липня президент уже зустрівся на полях саміту НАТО з країнами G5 (США, Німеччина, Франція, Велика Британія та Італія).

"Це була неформальна зустріч. Завтра буде формальна зустріч одразу після засідання Комісії Україна-НАТО", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони Ізраїлю заборонило використання автомобілів виробництва низки фірм КНР через підозри у шпигунстві

РНБО запроваджує мораторій на перевірки бізнесу й втручання держструктур у підприємницьку діяльність – Зеленський

Ще одного українського підлітка, якого примусово вивезли під час окупації Маріуполя, вдалося повернути на підконтрольну уряду територію

НАБУ: Детективи бюро перебували у службовому відрядженні — на запрошення Ініціативи StAR

НАБУ: Жодної причетності працівника НАБУ до спецслужб РФ не встановлено, доказів участі в антидержавній діяльності немає

У Генштабі ЗС України підтвердили, що українські військові вчора завдали кілька ударів по ворогу в Бєлгородській області

Ще чотири родини з дітьми організовано евакуювалися з Донеччини

УЗАГАЛЬНЕННЯ: СБУ, ДБР та Офіс генпрокурора провели слідчі дії в НАБУ та САП

Фонд Порошенка посилює співпрацю з місією Ukraine Focus: медеваки та пікапи - на фронт

Мін’юст звернувся до ВАКС з позовом стягнути активи Олійника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА