Інтерфакс-Україна
19:42 04.08.2016

Співробітники ФБР уже виїхали з України та проводять експертизу вибухової речовини, що використовувалася для вбивства П.Шеремета

1 хв читати
Співробітники ФБР уже виїхали з України та проводять експертизу вибухової речовини, що використовувалася для вбивства П.Шеремета

Процесуальний прокурор Генеральної прокуратури України Андрій Шевченко зазначив, що співробітники Федерального бюро розслідувань (США) уже виїхали з України та проводять експертизу вибухової речовини, яка використовувалася для вбивства журналіста Павла Шеремета.

А.Шевченко зазначив, що співробітники ФБР залучені до цього кримінального розслідування як фахівці.

"Вони спільно з нашими експертами, які проводять експертні дослідження, проводили додатковий огляд місця події, сам автомобіль досліджували і, оскільки в них більш сучасне обладнання, вони мають більший досвід у розслідуванні саме вибухів, вони проводять експертні дослідження речовини, яка використовувалася у вибуховому пристрої ", - повідомив він під час брифінгу в четвер у Києві.

За словами А.Шевченка, співробітники ФБР працювали в Україні близько тижня.

ОСТАННЄ

ГУР додав до бази даних понад сто іноземних компонентів, ідентифікованих в російських БпЛА та ракетах

Внаслідок вибухів в російському місті Пенза виведено з ладу ще два газогони - джерела

Гетманцев хоче від Міносвіти та Мінцифри рішучих заходів для врегулювання ситуації з електронними щоденниками

Крилату ракету "Іскандер-К" збито із зенітної установки під час атаки на Київ в ніч на 8 вересня

Судитимуть двох колишніх податківців та їх спільника: продавали хакерам інформацію про громадян України

Освітній комітет Ради буде просити Кабмін підвищити оклади працівникам УЦОЯО та регіональних центрів

Кабмін ліквідував робочу групу із гарантування безпекового середовища в Україні

Андріївський узвіз у вихідні зібрав близько 10 тисяч гостей але підтримка фронту виявилася мізерною

Шестеро цивільних загинули на Донеччині минулої доби через ворожі обстріли

НМТ-2025 через повітряну тривогу не змогли завершити всього 8 учасників - голова комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА