Інтерфакс-Україна
10:55 30.08.2016

МЕРТ пропонує об'єднати економічні підрозділи СБУ, МВС і податкової міліції в Службу фінансових розслідувань

1 хв читати
МЕРТ пропонує об'єднати економічні підрозділи СБУ, МВС і податкової міліції в Службу фінансових розслідувань

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України пропонує обговорити можливість об'єднання економічних підрозділів Служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ та податкової міліції в Службу фінансових розслідувань, повідомляється на веб-сайті МЕРТ.

"Пропонується на обговорення: об'єднати економічні підрозділи СБУ, МВС і податкову міліцію в Службу фінансових розслідувань; демілітаризувати нову службу; сфокусувати її на аналітичній роботі та розслідуваннях", - йдеться в презентації.

У МЕРТ вважають, що реалізація таких кроків знизить тиск на бізнес, підвищить ефективність розслідувань і довіру суспільства до державних органів.

Серед поточних проблем у презентації зазначено нескінченні перевірки, що включають "маски-шоу", вилучення обладнання, а також суттєве дублювання функцій державних правоохоронних органів.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів розробило проект поправок до Податкового кодексу, яким передбачено заміну податкової міліції на фінансову поліцію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна в 2026р. перейде на нові європейські правила у ветеринарній медицині - Держпродспоживслужба

Глава МВС України: РФ навмисно ускладнює процес ідентифікації тіл загиблих

В КОВА нагадали про необхідність проходження повторного медогляду для певних категорій людей з інвалідністю

СЗРУ попереджає: Росія планує на наступному тижні кульмінацію кампанії з дискредитації України у контексті обмінів, що тривають

Зеленський і президент Австрії обговорять підтримку України - ОП

В Одесі поліція розслідує обставини падіння дитини з багатоповерхівки

Нардепи хочуть змінити систему пільгового проїзду для ветеранів

Lufthansa призупиняє польоти в Тель-Авів і Тегеран до 31 липня

В Луцькому ОТЦК заперечують насильницьке доставлення та нанесення тілесних ушкоджень громадянину Музичко

Зеленський прибув до Австрії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА