Інтерфакс-Україна
13:22 21.09.2016

Зарплати учителів зростуть на 33,5% - Данилюк

1 хв читати
Зарплати учителів зростуть на 33,5% - Данилюк

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявляє, що пріоритетом Кабінету Міністрів на 2017 рік є розвиток середньої освіти, а заробітні плати учителів зростуть у середньому на 33,5%.

"Для нас важливим є підвищення якості освіти. Уряд визначив пріоритетним розвиток середньої освіти. На наше переконання, учитель, який навчає наших дітей, має отримувати гідну зарплату, тому наступного року її розмір збільшиться в середньому на 33,5%", - сказав міністр фінансів під час представлення проекту державного бюджету на 2017 рік у Верховній Раді.

За його словами, оклади учителів підвищаться на два тарифні розряди працівників бюджетних установ - із 12 до 14 розрядів. "Наприклад, за зарплати вчителя без категорії це буде плюс 1 тис. 029 грн на місяць, а вчителя першої категорії - плюс 1 тис. 531 грн на місяць", - додав міністр.

ОСТАННЄ

Єрмак підтвердив, що більше трьох країн готові ввести свої війська в Україну

Зеленський про вимоги РФ щодо російської мови: У нас державна мова – українська

Українці Криму: Відкидаємо заклик відмовитися від Криму як буцімто крок до завершення війни з РФ

Зеленський про відсутність Китаю серед гарантів безпеки України: Нам не потрібні гаранти, які не допомогли, коли було потрібно

Інтенсивність зустрічей головкомів Коаліції охочих вказує на розвиток домовленостей щодо гарантій безпеки, відзначає Зеленський

Зеленський спростував прогнози, що РФ до кінця року окупує Донбас: їм на це треба ще 4 роки

Сьогодні є політична підтримка роботи над гарантіями безпеки подібно до 5 статті НАТО - Зеленський

Свириденко: Потрібні як двосторонні, так і тристоронні зустрічі зі США, щоб змусити Росію припинити війну

Зеленський: Цієї ночі РФ встановила один зі своїх божевільних антирекордів - Москва не має намірів перемовин

Зеленський: Досі немає жодного сигналу з Москви, що вони справді збираються йти на змістовні перемовини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА