Інтерфакс-Україна
17:11 01.11.2016

Віра Савченко дала свідчення в суді проти Плотницького і назвала співучасника викрадення своєї сестри

1 хв читати
Віра Савченко дала свідчення в суді проти Плотницького і назвала співучасника викрадення своєї сестри

Подільський районний суд Києва у вівторок почав допит свідків і потерпілих у процесі стосовно ватажка терористичної організації "ЛНР" Ігоря Плотницького. Першою свідчення дала сестра Надії Савченко Віра, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

"У судовому засіданні першою свої свідчення дала сестра Надії Савченко, Віра, яка повідомила суду обставини викрадення і незаконного переправлення останньої (Н.Савченко) через кордон України до Російської Федерації, а також підтвердила причетність Ігоря Плотницького та інших осіб до вчинення цих злочинів", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Віра Савченко назвала як співучасника викрадення своєї сестри так званого начальника контррозвідки терористичної організації "ЛНР" Володимира Громова.

Наступне засідання відбудеться 10 листопада о 17.00, заплановано допит Надії Савченко та її мами.

У прокуратурі нагадали, що І. Плотницького обвинувачують у вчиненні терористичного акту, захопленні заручників та викраденні старшого лейтенанта Збройних сил України Надії Савченко.

31 серпня колегія суддів Подільського райсуду Києва задовольнила клопотання столичної прокуратури про розгляд кримінального провадження стосовно І. Плотницького за спеціальною процедурою, без участі обвинуваченого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА