Інтерфакс-Україна
13:20 06.12.2016

На форумі в Давосі в січні 2017 обговорять "економіку 4.0" - Клімкін

1 хв читати
На форумі в Давосі в січні 2017 обговорять "економіку 4.0" - Клімкін

Однієї з тем економічного форуму в Давосі, що відбудеться в січні 2017 року, буде питання четвертої технологічної революції, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Одна з тем Давоського форуму, що відбудеться в січні 2017 року, присвячена питанням четвертої технологічної революції - так званої "економіки 4.0", - написав П. Клімкін у своєму блозі в інтернет-виданні "Новий час" у вівторок.

Міністр також поінформував, що 8 грудня Рада експортерів і інвесторів при МЗС разом із Торгово-промисловою палатою України проведе експертні дебати "Світова цифрова трансформація: шанси для України і перспективи економіки 4.0".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка очолить українську делегацію до Ізраїлю для розвитку економічного співробітництва - ЗМІ

Мережко після зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом: якихось змін не очікується

США розраховують, що Зеленський погодиться на мирний план до 27 листопада - ЗМІ

П’ятеро загиблих та троє поранених внаслідок ворожого удару по Запоріжжю - ОВА

Зеленський про зустріч зі фракцією: кожен має працювати на Україну, і так буде

Кількість загиблих у Тернополі зросла до 28 — ДСНС

ЗСУ спростував інформацію ворога про нібито захоплення ним Куп’янська, Ямполя, 80% Вовчанська та 70% Покровська

ГЕНШТАБ ЗСУ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ВОРОГА ПРО НІБИТО ЗАХОПЛЕННЯ НИМ КУП’ЯНСЬКА, ЯМПОЛЯ, 80% ВОВЧАНСЬКА ТА 70% ПОКРОВСЬКА

Невідомий влаштував стрілянину біля Меморіалу Слави у Харкові, у місті введено план "Сирена"

Зеленський та Дрісколл домовилися про "агресивний графік підписання". Спершу буде угода між США та українцями - речник армії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА