Інтерфакс-Україна
10:16 18.01.2017

Скайп-конференцію з питання звільнення заручників перенесено на наступний тиждень

1 хв читати
Скайп-конференцію з питання звільнення заручників перенесено на наступний тиждень

Заплановану на середу скайп-конференцію гуманітарної підгрупи тристоронньої контактної групи щодо Донбасу з питань розблокування процесу звільнення заручників перенесено на наступний тиждень, повідомила прес-секретар представника України в ТКГ, другого президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"За взаємною домовленістю відеоконференцію гуманітарної підгрупи перенесено на наступний тиждень", - сказала Д.Оліфер в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок увечері.

Як повідомлялося, 16 січня за підсумками засідання гуманітарної підгрупи ТКГ у Мінську перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в підгрупі Ірина Геращенко повідомила, що в середу, 18 січня, має відбутися скайп-конференція з питань розблокування процесу звільнення заручників.

"Українська сторона наполягає на негайному розблокуванні звільнення заручників, ми вказали на ті реалістичні компроміси, запропоновані ще кілька місяців тому, щоб розблокувати процес звільнення. За ініціативою української сторони 18 січня відбудеться скайп-конференція за участю представників ТКГ Л.Кучми і М.Зайдіка (представник ОБСЄ в ТКГ - ІФ). Звільнення заручників має бути розблоковано - така наша вимога", - написала вона на сторінці у Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київрада підтримала закупівлю мобільних укриттів, заплановано встановити 500 в різних районах

Лауреатом Нобелівської премії з літератури 2025 року став угорський письменник Ласло Краснагоркаї

Китай запровадив санкції проти 14 західних фірм та організацій оборонної сфери

Цьогоріч 12 кліриків УПЦ (МП) отримали підозри за пособництво державі-агресору

Опубліковано перелік перших верифікованих суботніх й недільних шкіл за кордоном

СБУ спростовує інформацію про можливість оголошення підозри керівнику САП

Інформація про влучання у пасажирський потяг на Чернігівщині не відповідає дійсності – "Укрзалізниця"

Постачання ракет Tomahawk Україні стало б дуже сильним сигналом для Москви - глава МЗС Естонії

Рада призначила виплати на лікування військовим, звільненим з полону

Окупанти скинули на Слов'янськ 2 авіабомби, 6 жителів поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА