Інтерфакс-Україна
14:16 06.02.2017

Данилюк ініціює притягнення глави ДФС до дисциплінарної відповідальності

1 хв читати
Данилюк ініціює притягнення глави ДФС до дисциплінарної відповідальності

Глава Міністерства фінансів України Олександр Данилюк має намір звернутися до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) з проханням проаналізувати останні дії глави Державної фіскальної служби (ДФС) Романа Насірова, зокрема поїздку до США на інавгурацію президента.

"Як координаційний міністр я маю звернутися до НАЗК і НАБУ з відповідним зверненням, щоб вони проаналізували цю ситуацію", - сказав він у Києві в понеділок під час прес-конференції, присвяченої результатам роботи Мінфіну в 2016 році та планам на 2017 рік.

За його словами, глава ДФС не погодив своєї відпустки з Мінфіном та прем'єр-міністром, що є грубим порушенням.

При цьому О.Данилюк також зазначив, що відвідування інавгурації президента коштує близько $250 тис. На його думку, громадськість має простежити, чи було задекларовано цю "чималу суму". Якщо ж це була послуга або подарунок, то законодавство забороняє безпосередньо приймати такі подарунки та послуги.

Міністр також зазначив, що дві догани є підставою для звільнення глави фіскального відомства.

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував розмову з Макроном

Росіяни продовжують атакувати БпЛА мешканців Херсону, є жертва та постраждалий

Зеленський за результатами переговорів з представниками США: Мир можливий лише завдяки силі

Ворог повторно вдарив по Херсону під час ліквідації рятувальниками пожежі

Одним із пріоритетів оновленого уряду буде збільшення власного виробництва зброї і розвиток усіх оборонних проєктів

Зеленський обговорив з віце-прем’єром Данії посилення ППО і подальший розвиток данської моделі

Зеленський планує запропонувати кандидатуру Шмигаля на посаду міністра оборони

США можуть продавати ракети малої дальності та снаряди членам НАТО для подальшої передачі Україні

Келлог заявив, що обговорить з Зеленським угоду Трампа з НАТО щодо поставок американської зброї

Генсек НАТО про угоду із США: Україна отримає величезну кількість військового обладнання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА