Інтерфакс-Україна
13:19 09.03.2017

Суд розблокував рахунки ДП "Львіввугілля"

1 хв читати
Суд розблокував рахунки ДП "Львіввугілля"

Господарський суд Львівської області прийняв рішення розблокувати рахунки держпідприємства "Львіввугілля", повідомив голова профкому шахти "Межирічанська" Андрій Паска.

"Суд розглянув дві наші скарги і повністю їх задовольнив, тобто рахунки мають розблокувати, а кошти мають піти на виплату зарплати", - сказав він журналістам після засідання в четвер у Львові.

А. Паска уточнив, що не може сказати, коли виконавча служба розблокує рахунки.

"У триденний термін буде видано рішення суду з печаткою, і ми сподіваємося, що рахунки будуть розблоковані якомога швидше. Це залежить від виконавчої служби. Я за те, щоб це сталося ще сьогодні",- сказав він.

Як повідомлялося, у четвер, 9 березня, шахтарі "Львіввугілля" призупинили відвантаження вугілля споживачам, вимагаючи розблокування рахунків і виплати заборгованості із зарплата, сума якої перевищує 100 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Поки немає угоди, я зателефоную до НАТО, звичайно я зателефоную Зеленському

ТРАМП: ПОКИ НЕМАЄ УГОДИ. Я ЗАТЕЛЕФОНУЮ ДО НАТО, ЗВИЧАЙНО Я ЗАТЕЛЕФОНУЮ ЗЕЛЕНСЬКОМУ

Путін заявив про "досягнуту угоду" та про "початок прогресу" у врегулюванні війни в Україні

Завершено зустріч Трампа та Путіна у форматі три-на-три, очікується початок пресконференції

Путін розглядає можливу угоду з контролю над ядерною зброєю з США - ЗМІ

93 ОМБр "Холодний Яр" зачистила та взяла під контроль села поблизу Добропілля

Троє підлітків врятовані з тимчасово окупованих територій України – Єрмак

США можуть запровадити санкції проти "Роснефти" та "Лукойлу" через відсутність припинення вогню в Україні - ЗМІ

Сили оборони зупинили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Путін і Трамп розпочали переговори у форматі "3 на 3" без вступних заяв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА