18:34 04.08.2017

Вищий госпсуд відновив права Міноборони на нерухомість військового містечка на вул. Мельникова в Києві

1 хв читати

Вищий господарський суд України залишив без змін рішення Господарського суду м. Києва від 22 грудня 2016 року і визнав за державою в особі Міністерства оборони України право власності на об'єкти нерухомості загальною площею 1189,6 кв. м у Києві на вул. Мельникова, 81-Б.

Як повідомляється на офіційному сайті Міноборони в п'ятницю, відповідну постанову Вищий госпсуд ухвалив 19 червня цього року.

"У зв’язку із набранням судовим рішенням законної сили сплановано подальшу роботу щодо державної реєстрації права власності Міністерства оборони України на зазначені об'єкти нерухомості", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Госпсуд Києва наприкінці грудня 2016 року задовольнив позов військової прокуратури Центрального регіону України і визнав за Міністерством оборони право власності на об'єкти нерухомості військового містечка №116 на вул. Мельникова в Шевченківському районі столиці - нежитловими приміщеннями загальною площею 1,19 тис. кв. м й орієнтовною вартістю 5,5 млн грн.

За даними військової прокуратури, в 2007 році ці об'єкти були незаконно, без відома Міноборони та Фонду державного майна, відчужені керівництвом державного підприємства (ДП) "Укрконверсбуд" (Київ) на користь комерційного підприємства в рахунок погашення заборгованості, і в подальшому були реалізовані Дельта Банку.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА