Інтерфакс-Україна
15:00 22.08.2017

Співробітники ДФС на шести спиртзаводах вилучили спиртовмісної продукції на понад 360 млн грн

2 хв читати
Співробітники ДФС на шести спиртзаводах вилучили спиртовмісної продукції на понад 360 млн грн

Представники податкової міліції в рамках спецоперації з протидії тіньовому ринку спирту і алкоголю на шести заводах вилучили 1,416 тис. тонн спиртовмісної продукції вартістю понад 360 млн грн, написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook перший заступник голови Державної фіскальної служби (ДФС) України Сергій Білан.

За його даними, зазначені заводи працюють на території Вінницької, Сумської, Тернопільської та Харківської областей.

"У процесі документування роботи підпільних цехів із виготовлення лікеро-горілчаних виробів або фальсифікованого алкоголю нами часто фіксуються факти отримання ними необлікованого спирту, виготовленого на потужностях спиртових заводів, який в подальшому використовується правопорушниками як сировина для незаконного виготовлення горілки. Саме тому для нас важливо відстежити весь шлях постачання або незаконного виробництва спирту", - написав С.Білан.

Перший заступник голови ДФС зазначив, що ці заходи проводяться в рамках розслідування ряду кримінальних проваджень, відкритих за кількома статтями, зокрема щодо колишніх керівників держпідприємства "Укрспирт".

У рамках першого етапу масштабної спецоперації проведено обшуки на 41 спиртзаводі. Тоді на 15 заводах загалом було вилучено близько 980 тонн спиртовмісної рідини вартістю майже 180 млн грн.

Після цього, за ланцюгом поставок у результаті заходів, проведених на заводах-виробниках алкоголю в 15 областях, було вилучено 23,31 тис. л горілки на суму понад 3 млн грн, розлитої в пляшки, які були або взагалі без марок акцизного податку, або обклеєні марками, на яких були вказані неактуальні ставки акцизного податку та перебували на підприємствах без будь-яких документів.

"Таким чином, з урахуванням вчорашніх обшуків в рамках даної спецоперації з незаконного обігу вже вилучено спиртовмісних рідин на суму понад 540 млн грн. І цю роботу ми обов'язково продовжимо", - стверджує С.Білан.

Як повідомлялося, 21 серпня 2017 року 260 співробітників податкової міліції провели обшуки в виробничих, складських та офісних приміщеннях на 27 державних спиртових заводах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА