16:08 29.08.2017

НБУ не отримував нових документів для узгодження купівлі Промінвестбанку

2 хв читати
НБУ не отримував нових документів для узгодження купівлі Промінвестбанку

Національний банк України (НБУ) не отримав нових документів для погодження набуття істотної участі в Промівенстбанку (ПІБ, Київ), повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі центробанку.

За даними прес-служби, 14 липня в НБУ надійшов лист від представників українського бізнесмена Олександра Ярославського, в якому він висловив намір в майбутньому надати регулятору пакет документів для узгодження покупки ПІБу. Дотепер такий пакет документів надано не було.

У прес-службі також нагадали, що 28 липня комітет з нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем НБУ ухвалив рішення відмовити в узгодженні придбання істотної участі в Промінвестбанку Максиму Микитасю і Павлу Фуксу. Підставою для такого рішення стало неподання потенційними претендентами необхідних документів для перевірки відповідності інвесторів вимогам законодавства України.

Раніше, 29 серпня, голова Зовнішекономбанку (ЗЕБ, основний власник ПІБу) Сергій Горьков повідомив журналістам, що банк очікує рішення НБУ для здійснення операції з продажу Промінвестбанку.

"Ми чекаємо рішення Нацбанку. Поки що офіційного рішення Нацбанку України немає. Регулятор повинен дозволити угоду чи ні. Ми перебуваємо у стані, коли всі заявки подані, офіційної відповіді ми не маємо", - сказав С.Горьков.

ПІБ заснований в 1992 році. Російський ЗЕБ володіє 99,7% його акцій. За даними Нацбанку України, на 1 липня 2017 року банк займав 13-те місце за розміром активів (21,625 млрд грн) серед 88 банків, що діяли в країні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА