Інтерфакс-Україна
08:36 30.11.2017

Ситуація на сході України - це загроза усьому західному світу

1 хв читати
Ситуація на сході України - це загроза усьому західному світу

Західний світ має спільно протистояти інформаційним викликам ефективними діями, оскільки конфлікт в Україні є сигналом для інших, заявив міністр оборони України Степан Полторак.

"Ситуація на сході України - це загроза всьому західному світу, тому протистояння інформаційним викликам не гаслами, а діями є ефективним і результативним. Ми маємо спільно протистояти інформаційним викликам", - наголосив міністр під час зустрічі з президентом Світового конгресу українців Євгеном Чолієм у Києві, повідомляє прес-служба Міноборони України.

На думку глави Міноборони України, конфлікт в Україні є сигналом для інших країн, як може розвиватися ситуація.

У свою чергу Є. Чолій запевнив у продовженні підтримки і допомоги Україні.

"Можете сподіватися на нашу потужну підтримку. Світ має розуміти, що це не чисто українсько-російський конфлікт, а світова загроза. Якщо Україна захистить свої кордони, то вона забезпечить цим стабільність у регіоні", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА