Інтерфакс-Україна
07:38 12.01.2018

Дискусія по закону про освіту не завершена

1 хв читати
Дискусія по закону про освіту не завершена

Обговорення мовної статті закону про освіту ще не завершено, заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в ефірі 5 каналу.

"Я думаю, що немає (не закрита дискусія - ІФ.). Тому що насправді, у нас, коли тільки закон про загальну середню освіту з'явиться в українському парламенті, тоді почнеться нова дискусія. І нам потрібно цей проект статті мовної в законі про повну загальну середню освіту обговорити з усіма. І я боюся, що це буде виток нової спекуляції різних крайніх точок зору", - сказала Л.Гриневич.

"Нам не можна з цим законом не поспішати, в зв'язку з тим, що за ним вся реформа середньої освіти. Ми готові до нових таких важких дискусій, адже це шлях української держави", - зазначила міністр.

Як повідомлялося 8 грудня Венеціанська комісія прийняла рішення щодо положень нового Закону України "Про освіту" щодо викладання державною мовою, мовою меншин та іншими мовами. У документі йдеться, що сприятиме посиленню державної мови і його обов'язковість для всіх громадян є "законною і навіть похвальною метою держави". Те ж саме стосується державних заходів з вивчення мови всіма громадянами, є шляхом до подолання існуючих нерівностей і сприяють ефективній інтеграції в суспільстві осіб, які належать до національних меншин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ввела тимчасове бронювання для нових працівників підприємств ОПК

Погода найближчими днями не зміниться: дощі і температура 10-15°

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА