Інтерфакс-Україна
12:51 24.03.2018

Омбудсмен має намір особисто контролювати дотримання прав заарештованої Савченко

1 хв читати
Омбудсмен має намір особисто контролювати дотримання прав заарештованої Савченко

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова має намір особисто здійснювати контроль за додержанням конституційних прав заарештованого народного депутата Надії Савченко.

"Вчора  під час затримання Надії Савченко були порушені вимоги чинного законодавства. Даний факт сьогодні підтверджений рішенням слідчого судді в ході судового засідання. Він звільнив в залі суду позбавлену свободи Надію Савченко", – цитує Л.Денісову прес-служба уповноваженого з прав людини.

Водночас омбудсмен наголосила, що суд задовольнив клопотання слідчого СБУ про обрання Н.Савченко запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

"Враховуючи ситуацію, я особисто як уповноважений з прав людини в подальшому буду здійснювати контроль за додержанням конституційних прав Надії Савченко", – запевнила вона.

Як повідомлялося, 23 березня Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою народному депутату України Надії Савченко терміном на 59 діб, – до 20 травня 2018 року.

При цьому суддя визнав безпідставним затримання Н.Савченко 22 березня 2018 року, але при цьому застосував до неї запобіжний захід у вигляді арешту без визначення розміру застави. У мотивувальній частині ухвали суддя зазначив, що Н.Савченко не зробила закінченого злочину, а лише, на думку слідства, мала намір вчинити.

Адвокат нардепа повідомив журналістам, що в понеділок захист має намір подавати апеляцію на обраний їй запобіжний захід.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн: головне – це припинення вбивств, і не важливо, називається це припиненням вогню чи мирною угодою

Зеленський: контактна лінія – це найкраща лінія для реальних перемовин

Фон дер Ляєн: ми повинні мати надійні гарантії безпеки для захисту України

РФ поки не показує жодних ознак, що тристороння зустріч станеться - Зеленський

Фон дер Ляєн: 19-ий пакет санкцій для РФ буде ухвалений на початку вересня

Названі кандидати на посаду президента КАІ

Фон дер Ляєн: міжнародні кордони не можна змінювати силою, тільки Україна може прийняти такі рішення

Україна і РФ обмінялися вже понад 10 тисяч військових з початку повномасштабного вторгнення – ГУР

Поблизу Щурівки Харківської області горить суха трава, є загроза будівлям

Через ворожі авіаудари по передмістю Харкова троє мешканців зазнали гострої реакції на стрес

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА