Інтерфакс-Україна
10:51 12.04.2018

Бойовики зірвали розведення сил у Станиці Луганській

1 хв читати
Бойовики зірвали розведення сил у Станиці Луганській

Незаконні збройні формування вкотре зірвали розведення сил і засобів сторін у районі смт Станиця Луганська Луганської області, яке попередньо було заплановане на 13 квітня, повідомляє прес-центр штабу АТО з посиланням на українську сторону Спільного центру з контролю та координації (СЦКК).

"Учора близько 20:35 на ділянці розведення російсько-окупаційні війська застосували стрілецьку зброю по позиціях Збройних сил України. Про зазначене українська сторона СЦКК поінформувала СММ ОБСЄ", - повідомляється на сторінці прес-центру штабу АТО в четвер.

Українська сторона СЦКК наголошує, що провокаційні обстріли бойовиками Станиці Луганської мають сталу тенденцію, мета яких – зрив розведення сил і засобів сторін за будь-яких умов. При цьому українська сторона СЦКК зазначає, що підрозділи ЗСУ готові до відведення сил і засобів за умови дотримання бойовиками вимог Мінських домовленостей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

Зеленський сподівається на зустріч з Трампом після доопрацювання документів ближче до кінцевого варіанту

Україна та США підтримують ідею перемир’я на Різдво – Зеленський

Зеленський про подальший хід переговорів: команда США проведе консультації з РФ, потім – з Трампом, а потім з командою України, можливо навіть на вихідних

Ми розраховуємо на 5 документів, частина з них про гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА