Інтерфакс-Україна
11:29 15.06.2018

Омбудсмена Денісову не пустили в колонію до Сенцова

1 хв читати
Омбудсмена Денісову не пустили в колонію до Сенцова

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що після прибуття в колонію до українського режисера Олега Сенцова наразі їй відмовили в зустрічі з ним.

"Я зустрілася з начальником колонії і з начальником управління виконання покарання в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, саме він повідомив мені, що я не можу за жодних обставин зустрітися з Олегом Сенцовим. При цьому він нічого мені не повідомив, чому саме він мені відмовляє", - розповіла Л.Денісова у відеосюжеті, викладеному на її сторінці у Facebook.

На відео видно, що омбудсмен стоїть біля воріт колонії.

За її словами, коли вона запитала, в якому стані О.Сенцов, начальник управління сказав, що не надаватиме якоїсь інформації. "Тому він попросив нас покинути територію колонії", - додала Л.Денісова.

"Я зателефонувала уповноваженому з прав людини Російської Федерації і чекаю від неї відповіді", - зазначила український омбудсмен.

Раніше в п'ятницю Л.Денісова прибула до м. Салехард і попрямувала в Лабитнангі, де в колонії тримають О.Сенцова.

"Прибули до Салехарда. Це місто в 22 км від Лабитнангі, де утримують Олега Сенцова. Зараз направляють саме туди", - написала Л.Денісова на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю уранці.

Пізніше стало відомо, що омбудсмен уже прибула в колонію і чекає на зустріч із керівництвом виправної установи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна стежить за російсько-білоруськими навчаннями "Захід-2025" - Зеленський

Келлог прибув до Києва – ЗМІ

В України і Угорщини є рішення з усіх 11 пунктів щодо прав нацменшин - Качка

Президент Фінляндії: Найсильніша гарантія безпеки України - членство в ЄС

Науседа повідомив про прибуття до Литви 52 звільнених у Білорусі політв'язнів

Лукашенко помилував 14 іноземних громадян після зустрічі з представником Трампа

САП вимагає визнати необґрунтованими активи у користуванні родини ексголови Дарницької РДА на понад 7 млн грн

Кличко вважає інформацію про підготовку підозр депутатам Київради психологічним тиском і переслідуванням

Україна працює над форматом нової зустрічі зі США на основі "Коаліції охочих" - Зеленський

Україна пропонує країнам-сусідам спільну програму фінансування виробництва дронів-перехоплювачів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА