Інтерфакс-Україна
10:47 12.10.2018

Клімкін назвав рішення синоду Вселенського патріархату "справжньою духовною демократією"

1 хв читати
Клімкін назвав рішення синоду Вселенського патріархату "справжньою духовною демократією"

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав рішення синоду Вселенського патріархату "справжньою духовною демократією".

"Усі радіємо рішенню синоду про надання Україні томосу. Але дуже хочу, щоб ми не недооцінювали важливість іншого аспекту - повернення до канонічності всіх православних християн України. Насправді, в цьому і є справжня духовна демократія. Всі ми є рівні перед Богом. І будемо говорити один з одним на рівних. З повагою до себе і до кожного", - написав П.Клімкін на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

Як повідомлялося, в рішенні Синоду Константинополя, яке було офіційно оголошено в четвер, 11 жовтня, зазначено, що Вселенський патріархат переходить до надання автокефалії Українській церкві. Окремим пунктом у рішенні Синоду зазначено, що після розгляду апеляції глав УПЦ-КП Філарета (Денисенка) та УАПЦ Макарія (Малетича), а також їхніх послідовників, що "опинилися в розколі не з догматичних причин", "вищезгаданих було канонічно відновлено до їхнього ієрархічного або священицького сану, і їхні віряни були повернені до спілкування з Церквою".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА