19:59 01.11.2018

Британець Марк Етерінгтон вступив на посаду заступника голови СММ ОБСЄ в Україні

1 хв читати
Британець Марк Етерінгтон вступив на посаду заступника голови СММ ОБСЄ в Україні

Британець Марк Етерінгтон обійняв посаду заступника голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, членом якої він уже був у 2014 році.

"Сьогодні Марк Етерінгтон повертається до Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на посаді заступника голови місії. Марк має багатий досвід роботи, оскільки вже обіймав цю посаду з березня по вересень 2014 року", - йдеться в повідомленні СММ ОБСЄ на сторінці у соцмережі Facebook у четвер.

У місії зазначили, що М.Етерінгтон також працював на інших керівних посадах і в країнах, де розгортався конфлікт, і в постконфліктних країнах, зокрема Афганістані, Іраку, колишній Югославії і зовсім нещодавно Сирії.

"Ми бажаємо йому успіхів і підтримуватимемо його починання під час виконання цієї важливої керівної ролі в СММ ОБСЄ та сприяння врегулюванню кризи в Україні та навколо неї", - йдеться в повідомленні СММ.

За інформацією ЗМІ М.Етерінгтон - колишній десантник; протягом шести років служив у парашутному полку британської армії, зокрема брав участь в операціях в Північній Ірландії. Має досвід у врегулюванні міжнародних конфліктів.

Як повідомлялося, перший заступник Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Александр Хуг покинув свою посаду 31 жовтня 2018 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА