Інтерфакс-Україна
15:25 13.02.2019

Херсонський кавун може стати продуктом із захищеним географічним зазначенням

1 хв читати
Херсонський кавун може стати продуктом із захищеним географічним зазначенням

Херсонський кавун може стати продуктом із захищеним географічним зазначенням, повідомила в.о. міністра аграрної політики Ольга Трофимцева з посиланням на проект "Географічні вказівки в Україні".

"Херсонський кавун має всі шанси стати продуктом із захищеним географічним зазначенням", - написала О.Трофимцева у Facebook.

"Херсонські кавуни стали на крок ближче до реєстрації географічного зазначення. Вчора в Херсоні відбулася установча конференція Асоціації виробників херсонського кавуна. Сім організацій-засновників представляють баштанництво, експортну діяльність і науково-дослідну сферу. Найближчим часом установчі документи Асоціації будуть представлені для державної реєстрації", - йдеться в повідомленні проекту "Географічні вказівки в Україні".

Цей проект спрямований на розвиток системи географічної ідентифікації в рамках асоціації з ЄС, фінансується Європейським Союзом.

Як повідомлялося, першим українським продуктом із географічним зазначенням походження буде гуцульська овеча бринза. Введення системи географічних зазначень надасть можливість забезпечити якість і безпеку продукції, допоможе уникнути фальсифікації і підробок, поліпшити організацію процесу виробництва, розвинути кооперацію, створити нові робочі місця і популяризувати "зелений" туризм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У найближчі дні в Україні збережеться спекотна погода, у східних та західних областях – короткочасні дощі, місцями грози

Двоє людей загинули та 11 поранено на Херсонщині через російські обстріли – поліція

В Мінкультури обговорюють створення професійної спільноти театральних критиків

УЧХ надав першу допомогу 6 постраждалим від влучення ворожої ракети у Миколаєві

Колишній спецпрокурор Трампа Джек Сміт став об’єктом федерального розслідування в США - ЗМІ

Генштаб зафіксував впродовж доби 138 бойових зіткнень

Ворог просунувся у районах Торського, Горіхового, Зеленого Поля та Новополя — DeepState

ГУР здобули секретні дані про новітній атомний підводний крейсер РФ

РФ просуває пропаганду в Латинській Америці під виглядом культурної співпраці — ЦПД

Федоров: у "Дії" стався технічний збій через оновлення сертифікатів безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА