Інтерфакс-Україна
17:14 07.06.2021

Україні важливо продовжувати реформи та необхідно вдосконалити законодавство про КС - Разумков

1 хв читати
Україні важливо продовжувати реформи та необхідно вдосконалити законодавство про КС - Разумков

Україні важливо продовжувати процес реформ і необхідно вдосконалити законодавство про діяльність Конституційного Суду, заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков на зустрічі з головою Венеціанської комісії Джанні Букіккіо.

"Нашій державі важливо продовжувати процес реформ у різних сферах, зокрема в антикорупційній і судовій. Також необхідно вдосконалити законодавство про діяльність Конституційного Суду", - написав Разумков на своїй сторінці у Facebook.

Спікер також наголосив, що Україна продовжує активно співпрацювати з Венеціанською комісією, тому подякував Джанні Букіккіо за роботу й оперативно надані висновки про напрацьовані документи.

"Парламент і надалі працює для створення необхідної законодавчої бази. І допомога Венеціанської комісії залишається важливою для нашої країни. Упевнений, професійна думка експертів комісії допомагатиме нам у виробленні якісних та ефективних законів", - додав голова ВР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрфінжитло" та Revive розпочинають роботу над програмою доступного житла для працівників критично важливих сфер

Рух "червоною" лінією метро в Києві здійснюється з обмеженнями через тривогу – КМДА

Мезенцеву обрано віцепрезиденткою ПАРЄ

У 12 областях України працюють 54 "вагони незламності" – віцепрем’єр

СБУ нейтралізувала понад 14 тисяч масштабних кібератак на Україну за час повномасштабного вторгнення

"Укренерго" розпорядилося застосувати аварійні відключення в частині Броварського та Бориспільського районів – ДТЕК

Тепловики ініціюють заборону на блокування рахунків підприємств ТКЕ для запобігання галузевого колапсу

Глава МВС про допомогу киянам: у пунктах обігріву ДСНС можна залишити запит на харчування, зігрітися гарячим чаєм

Фонд "Повернись живим" у 2026р планує перевершити рекордні збори 2025р у 31 млрд грн – директор

Темпи просування окупантів різко скоротилися, ворог на минулому тижні захопив менше 27 кв км – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА