Інтерфакс-Україна
19:54 25.07.2021

Денісова закликає Генконсула України в Ростові-на-Дону відвідати судове засідання у "справі четвертої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір"

1 хв читати
Денісова закликає Генконсула України в Ростові-на-Дону відвідати судове засідання у "справі четвертої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір"

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова закликає Генерального консула України в Ростові-на-Дону Тараса Малишевського і міжнародні правозахисні організації відвідати судове засідання Південного окружного військового суду у "справі четвертої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір".

"Закликаю Генерального консула України в Ростові-на-Дону Тараса Малишевського, міжнародні правозахисні організації відвідати судове засідання для недопущення порушення прав незаконно утримуваних громадян України", - написала Денісова в Telegram-каналі.

За її словами, в Південному окружному військовому суді в Ростові-на-Дону відбудеться судове засідання у "справі четвертої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір".

"У так званому "Судакському міському суді" у тимчасово окупованому Криму відбудеться розгляд по суті у "справі Ільвер Аметова"- глави Судакського регіонального меджлісу кримськотатарського народу. Країна-окупант обвинувачує його в "незаконному придбанні та зберіганні зброї" (частина 1 ст. 222 Кримінального кодексу РФ)", - пише Денісова.

Омбудсмен зазначила також, що "так званий" Верховний суд Криму "розгляне апеляційну скаргу сторони захисту у "справі Еміне Абдулганієвої", матері незаконно засудженого Ескендера Абдулганієва. Еміне та інші жінки протестували проти кримінального переслідування їхніх дітей - фігурантів красногвардійської групи "справи Хізб ут-Тахрір". Жінок обвинуватили за ст. "Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування" (ч.5 статті 20.2 КоАП РФ).

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чернишов перед початком суду: Чудовий робочий настрій, готовий допомагати слідству

Захист просив ВАКС обирати запобіжний захід Чернишову в закритому режимі, суд відмовив

За місцями проживання Гусакова і тих, чиї картки він використовував для збору донатів, проходять обшуки - Нацполіція

Окрема думка двох суддів ВП ВС щодо непідтверджених доказами санкцій дає підстави для скасування санкційних указів – юрист

ВАКС у пʼятницю розпочав розгляд обрання запобіжного заходу Чернишову, віцепремʼєр прибув до суду

На Київщині внаслідок російської атаки поранений чоловік, зафіксовані пошкодження будівель у трьох районах

Одна людина загинула, ще 4 постраждали через ворожі обстріли в Харківській області - Синєгубов

Обвинувачення просить ВАКС призначити Чернишову запобіжний захід у вигляді застави в 120 млн грн і відсторонити від посади

Генштаб зафіксував впродовж доби 176 бойових зіткнень

Запаси бронетехніки радянських часів у РФ наближаються до критичної точки - ISW

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА