Інтерфакс-Україна
19:50 09.11.2018

"Медікіт" Гонтаревої запускає послугу телемедичних консультацій

1 хв читати
"Медікіт" Гонтаревої запускає послугу телемедичних консультацій

ТОВ "Медікіт", засновниками якого є син екс-глави Національного банку України Валерії Гонтаревої Антон Гонтарев, а також Світлана Кириченко, з 12 листопада запускає послугу телемедичних консультацій.

"Телеком - запитай у лікаря" - це послуга миттєвої онлайн-консультації з лікарем з будь-якого куточка світу. Більше відома в світі, як телемедицина (один з різновидів)", - відзначається в прес-релізі компанії.

Послуга дозволяє без запису на прийом задати питання онлайн і в лічені хвилини поспілкуватися з лікарем.

Протягом першого місяця компанія пропонує скористатися послугою на безоплатній основі, подальші тарифи на користування послугою "Телеком" не повідомляються.

Як повідомлялося, В.Гонтарева очолила наглядову раду медичної комунікаційної платформи MEDIKIT.

Директором ТОВ "Медікіт", згідно Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, є Руслан Кравець, який раніше обіймав посаду заступника директора департаменту стратегії та реформування Нацбанку.

А.Гонтарев і С.Кириченко внесли до статутного капіталу ТОВ "Медікіт" по 5 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

Закупівлі ліків для пацієнтів з первинним імунодефіцитом в 2025р профінансовані на 39% - БФ "Пацієнти України"

Ціни на велику кількість ліків будуть знижені вже до кінця літа - Ляшко

Кличко відвідав поранених після російського обстрілу та розповів про їхнє лікування

Рада дозволила закупівлі ліків за механізмом ДКД за кошти місцевих бюджетів

Запропоновані платежі за маркетинг ліків в роздріб до 3% за рецептурні та 20% за безрецептурні спричинять зростання цін – АПРАД

АВЛУ підтримує пропозиції МОЗ щодо врегулювання маркетингу на фармринку на рівні 20% для безрецептурних препаратів

"Лікарі без кордонів" відмічають збільшення звернень по допомогу через ПТСР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА