Інтерфакс-Україна
10:58 28.01.2013

"Наша Україна" на парламентських виборах 2012 р. діяла в інтересах Партії регіонів - голова політради Бондарчук

2 хв читати

Партія "Наша Україна" на виборах до Верховної Ради у 2012 році виконала технічне завдання в інтересах Партії регіонів, із жалем констатує голова політради "Нашої України" Сергій Бондарчук.

"Хоч би як сумно це звучало, але я змушений визнати, що партія "Наша Україна" виконала на минулих виборах до ВР технічне завдання в інтересах Партії регіонів", - сказав він в інтерв'ю виданню "Коммерсант-Украина", опублікованому в понеділок, коментуючи ситуацію з підозрами однопартійців про те, що лідер партії "Наша Україна" Віктор Ющенко співпрацює з регіоналами.

За словами С.Бондарчука, відповідальність за те, що відбувалося, лежить на В.Ющенку та скарбнику. "Це питання до керівників кампанії - Віктора Ющенка і скарбника Віктора Івановича Костенка. Ці дві людини цілком відповідальні за те, що відбувалося, зокрема за те, що змінювалися члени окружних виборчих комісій в інтересах Партії регіонів. Це встановлені документами факти", - стверджує він.

С.Бондарчук висловив думку, що після отримання на президентських виборах 5% В.Ющенко "мав зробити певний вчинок – піти "за власним бажанням". "Але поки що я бачу тільки одне - бажання вчепитися за політичний проект "Наша Україна", - зазначив голова політради "Нашої України".

Він також розповів, що партія має певні претензії до В.Ющенка. "Перш ніж іти на парламентські вибори Віктор Андрійович на прес-конференції заявив, що погасить усі борги "Нашої України". Так от, він не лише не обслужив старі борги, після виборів виникли нові!", - сказав С.Бондарчук.

Як повідомлялося, 26 січня прихильники В.Ющенка та прихильники С.Бондарчука намагалися провести два паралельні засідання політради в різних місцях.

Як зазначив С.Бондарчук, на засідання до офісу партії на вул. Спаській прибули та зареєструвалися 26 членів політради від 18 обласних організацій. "Скільки членів політради перебуває за іншою адресою - ми не змогли з'ясувати", - сказав він, зазначивши, що представників політради зі Спаської не пустили на засідання, яке проводиться під головуванням В.Ющенка в готелі "Київ".

Голова політради партії вважає, що останні дії В.Ющенка спрямовані на розкол партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА