Інтерфакс-Україна
11:51 04.04.2013

Комуністи підтримують пропозицію про конструктивну роботу ВР - Симоненко

1 хв читати
Комуністи підтримують пропозицію про конструктивну роботу ВР - Симоненко

Лідер українських комуністів Петро Симоненко заявляє, що його фракція "готова до конструктивної роботи".

"Ми, комуністи, підтримуємо пропозицію про конструктивну роботу в парламенті", - сказав він на засіданні депутатів більшості в четвер.

"Компартія і фракція - за конструктивний діалог у парламенті", - сказав П.Симоненко.

Він повідомив, що фракція підготувала пакет своїх законопроектів, близько 80 проектів готові до обговорення.

"Ми готові до відкритого діалогу", - наголосив він.

Як повідомив голова Верховної Ради Володимир Рибак, на засіданні, окрім регіоналів і комуністів, є і позафракційні.

У Верховній Раді три опозиційні фракції - "Батьківщина" (99 депутатів), "УДАР" (42 депутати) та "Свобода" (36 парламентаріїв).

Найбільша фракція - у Партії регіонів (208 депутатів). До фракції Компартії входять 32 парламентарії. Крім того, 27 депутатів є позафракційними.

4 квітня В.Рибак оголосив, що чотири народні депутати вийшли зі складу фракції "Батьківщина".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА