Інтерфакс-Україна
14:06 15.05.2013

Позиція Єврокомісії щодо угоди про асоціацію є визнанням досягнутого Україною прогресу, заявляють у Києві

2 хв читати

В Україні позитивно оцінюють ухвалення та передачу колегією Європейської Комісії Раді Європейського Союзу пакета документів для підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, заявив уповноважений з питань зовнішньополітичних та інтеграційних процесів, постпред у Брюсселі Костянтин Єлісєєв.

На думку К.Єлісєєва, цей пакет передбачає також можливість його тимчасового застосування до завершення процедур ратифікації, повідомляє прес-служба президента України Віктора Януковича в середу.

Він висловив думку, що це рішення ознаменувало завершення технічних процедур Європейської Комісії з опрацювання проекту угоди. Водночас, наголосив він, слід усвідомлювати, що воно завершує лише один з етапів підготовки документа до підписання восени цього року.

"Тепер Рада ЄС має здійснити власні технічні процедури з підготовки тексту та схвалити одностайне політичне рішення щодо підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС під час вільнюського саміту Східного партнерства в листопаді цього року. Незважаючи на свій технічний характер, сьогоднішнє рішення ЄК є визнанням того прогресу, якого за останній час досягла Україна в контексті висновків Ради ЄС у закордонних справах 10 грудня 2012 року, спільної заяви саміту Україна-ЄС 25 лютого 2013 року та відповідних рішень президента України на виконання цих домовленостей", - зазначив К.Єлісєєв.

За його словами, рішення ЄК є потужним стимулом до подальших дій усіх гілок української влади з метою забезпечення підписання угоди про асоціацію в листопаді 2013 року.

Як повідомлялося, 15 травня Європейська Комісія схвалила пропозицію Раді ЄС підписувати документ тоді, коли для цього буде створено необхідні умови - коли Київ виконає визначені раніше критерії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА