Інтерфакс-Україна
09:42 19.06.2013

Комуністи хочуть переконати Януковича вступити в Митний союз - Кілінкаров

1 хв читати

Комуністична партія хоче використати зустріч президента з представниками парламентських фракцій для того, щоб донести до Віктора Януковича своє бачення зовнішньополітичного курсу країни, повідомив народний депутат від КПУ Спиридон Кілінкаров в ефірі "5 каналу".

"Ми підемо зі своєю точкою зору щодо зовнішньополітичного курсу На сьогодні в парламенті чотири фракції мають своє бачення зовнішньополітичного курсу - євроінтеграція, у нас є альтернативна точка зору щодо того, що ми бачимо майбутнє України в Митному союзі. І ми хочемо донести свою позицію щодо зовнішньополітичного курсу. Що стосується економічних питань - у нас є цілий блок напрацьованих законопроектів, близько сорока, які ми б хотіли запропонувати як антикризову програму Про все це ми б хотіли поговорити з президентом", - цитує С.Кілінкарова прес-служба "5 каналу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА