Інтерфакс-Україна
13:46 22.12.2013

Тягнибок: ми створюємо громадянське об'єднання "Майдан"

1 хв читати
Тягнибок: ми створюємо громадянське об'єднання "Майдан"

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок оголосив зі сцени, встановленої на майдані Незалежності в Києві, про створення громадської організації "Народне об'єднання "Майдан".

"Ми тут, на Майдані, оголошуємо про створення народної громадської організації "Народне об'єднання "Майдан", - заявив О.Тягнибок під час народного віче в неділю в Києві.

"Той хто тут у Києві - боремося в Києві, стоїмо на Майдані. Далі партизанськими методами ми блокуємо адміністративні будівлі, не даємо жити і спати спокійно тим негідникам, хто при владі. Кожен, хто повертатиметься додому, що робитиме? Створювати осередки народного об'єднання "Майдан". Це наше завдання", - наголосив лідер "Свободи".

"Ми створимо таке пекло для тієї влади, що земля у них під ногами буде горіти", - заявив О.Тягнибок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА