Інтерфакс-Україна
15:41 25.12.2013

Кличко після побиття Чорновіл закликав журналістів оголосити страйк владі

1 хв читати
Кличко після побиття Чорновіл закликав журналістів оголосити страйк владі

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко закликає всіх журналістів проявити солідарність з колегами і оголосити страйк чинній владі, і хоча б один дня не показувати і не публікувати повідомлення про діяльність влади про нібито поліпшенні в країні.

"Сьогодні журналістів б'ють, закривають їм рота. Знищують право на професію. Підступно і вночі звірячому бити жінку - на таке здатні лише боягузи і моральні виродки. Ці покидьки, схоже , повірили в свою безкарність. Хтось ще сподівається, що ця влада "виправиться" і когось почує? Сьогодні вона хоче зробити з нами усіма так, як вчинила вночі з Танею Чорновіл, хоче паралізувати людей страхом. Так не буде!", - йдеться у зверненні В.Кличка до представників ЗМІ, оприлюдненому на сайті партії в середу.

Він наголосив, що боятися повинні ті, хто освячує і творить безчинства . А також їхні політичні сподвижники, які мовчать, а, значить, - погоджуються з тим, що відбувається.

"Вони обманюють людей, присипляють або лякають. І треба позбавити їх можливості створювати ілюзії для мільйонів громадян. Розповідайте про реальні події. Ви сьогодні маєте велику можливість - через виконання професійних обов'язків доносити і свою громадянську позицію", - зазначив лідер "УДАРу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Розумна політика" ініціює відставку уряду Шмигаля

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

ЄС закликав до дипломатичного врегулювання ситуації на Близькому Сході

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

Сибіга на "Веймар+" розповів союзникам про очікування України від підсумкових документів і рішень самітів ЄС, НАТО та G7

Привітання Рубіо з днем Росії - це підтримка агресії, вважає нардеп

64% українців вважають надійним партнером Європу, стосовно США такої думки лише 32%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА