Інтерфакс-Україна
14:25 28.04.2014

Добкін не зустрівся з виборцями в Херсоні через блокування руху його літака

1 хв читати
Добкін не зустрівся з виборцями в Херсоні через блокування руху його літака

Кандидат у президенти від Партії регіонів Михайло Добкін не зміг відвідати Херсон і зустрітися з трудовими колективами та жителями Херсонської області у зв'язку з нібито захопленням невідомими людьми аеропорту в Херсоні та блокуванням руху літака, в якому прибув М.Добкін.

Як повідомляється на веб-сайті харківського відділення Партії регіонів, прес-конференція М.Добкіна у зв'язку з цими подіями була запланована до проведення в Харкові о 12:00.

Крім того, на веб-сайті "Хесон online" повідомляється з посиланням на місцевого активіста Максима Магду, що до аеропорту сьогодні прибуло близько 150 осіб - місцеві активісти, представники самооборони, Автомайдану, Правого сектора тощо, маючи з собою яйця, зеленку, борошно.

За його даними, з автомобілів було виставлено кордон для недопуску проїзду кортежу М.Добкіна.

"Літак із Добкіним приземлився десь за кілометр від будівлі аеропорту. Люди заблокували входи й виходи, більшість вийшла на аеродром, а найвитриваліші побігли до літака. Добкіна за ілюмінатором бачили, але він не думав виходити. Через 20 хвилин літак злетів у небо. Станом на 10:30 була інформація, що він уже приземлився в Харкові", - цитує М.Магду "Херсон online".

ОСТАННЄ

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА