Інтерфакс-Україна
16:28 29.04.2014

ЗМІ повідомляють про зняття Царьовим своєї кандидатури з виборів, до ЦВК відповідна заява не надходила

2 хв читати

Народний депутат фракції Партії регіонів Олег Царьов заявив про зняття своєї кандидатури з виборів президента України і закликав до їх бойкоту, повідомляє у вівторок портал "Новини Донбасу".

"Я зареєструвався кандидатом на пост президента. Моєю головною метою було використовувати кандидатський статус для того, щоб донести голос південного сходу до жителів решти України... Але київська влада, у порушення всіх демократичних норм, позбавила мене цієї можливості... Я прийняв рішення зняти свою кандидатуру, тому що бачу: в таких умовах кандидатський статус неефективний", - заявив він під час засідання Координаційної ради Громадського руху "Південний Схід".

При цьому, як пише видання, О.Царьов також закликав інших кандидатів, зокрема Петра Симоненка, Михайла Добкіна, Сергія Тігіпка і Ріната Кузьміна, знятися з виборів. "Виборам, які проходять на тлі громадянської війни, треба оголосити бойкот!... Беручи участь у виборах, ви підігруєте незаконній владі і легітимізуєте не лише її, але і прийняте нею рішення розпочати громадянську війну проти східних регіонів! Ви ризикуєте опинитися в ролі зрадників інтересів своїх виборців", - додав він.

Водночас у прес-службі Центральної виборчої комісії агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що заява О.Царьова про зняття з балотування у президенти України не надходила.

Помічник депутата повідомила агентству, що наразі О.Царьов перебуває на засіданні Координаційної ради Громадського руху "Південь-Схід" і їй нічого не відомо щодо його заяви про участь у виборах.

Дострокові президентські вибори в Україні призначені на 25 травня. Загалом було зареєстровано 23 кандидати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

Суд прийняв рішення про незаконність блокування міжнародної діяльності Порошенка після доповіді Європарламенту – адвокат

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА