Інтерфакс-Україна
14:58 25.07.2014

Глави МЗС Нідерландів та Австралії взяли участь у церемонії відправлення останків загиблих унаслідок аварії "Боїнга"

1 хв читати
Глави МЗС Нідерландів та Австралії взяли участь у церемонії відправлення останків загиблих унаслідок аварії "Боїнга"

Глави зовнішньополітичних відомств Нідерландів та Австралії Франс Тіммерманс та Джулія Бішоп узяли участь у церемонії відправлення останків загиблих унаслідок аварії малайзійського лайнера "Боїнг 777-200" із Харкова до Ейндговена.

"Їхня подорож додому розпочинається тут", - сказала Дж.Бішоп журналістам.

Вона зазначила, що нині в Україні близько 200 фахівців з Австралії, які розслідують причини авіакатастрофи та здійснюють ідентифікацією тіл загиблих.

"Сьогодні прем'єр-міністр оголосив, що в подальшому австралійських поліцейських буде направлено для участі в розслідуванні на місці аварії. Нині ми провадимо переговори зі спостерігачами ОБСЄ, які працюють із сепаратистами, щоб гарантувати, що вони зможуть мати безпечний доступ до місця", - сказала Дж.Бішоп.

У свою чергу Ф.Тіммерманс високо оцінив рівень співпраці експертів, які розслідують причини авіакатастрофи та здійснюють ідентифікацію тіл загиблих, з українською стороною. Він також відзначив необхідність повернення та ідентифікації тіл усіх загиблих.

Як повідомлялося, літак Boeing-777 Malaysia Airlines, що прямував за курсом Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія) зазнав аварії 17 липня в Донецькій області. На борту перебували 298 пасажирів, усі вони загинули.

У вівторок, 22 липня, спецпотяг доставив останки загиблих до Харкова.

У середу і четвер літаки зі 114 спецконтейнерами з тілами загиблих прибули з Харкова до Ейнговена (Нідерланди). В п'ятницю з Харкова вилетіли ще два літаки із 74 спецконтейнерами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА