Інтерфакс-Україна
17:15 16.12.2014

У Мінських домовленостях немає ніяких таємних пунктів, наголошує голова АП Ложкін

1 хв читати
У Мінських домовленостях немає ніяких таємних пунктів, наголошує голова АП Ложкін

Голова Адміністрації президента України Борис Ложкін зазначає, що мінський протокол реалізується, в ньому немає секретних пунктів.

"На сьогодні мінський протокол діє, але... Перше, що мало відбутися, - це припинення вогню. Лише зараз ми починаємо це реалізовувати. І від цього залежить, власне, виконання наступних кроків", - сказав він в інтерв'ю інтернет-виданню "Українська правда", оприлюдненому у вівторок.

Б.Ложкін нагадав, що ще у вересні було детально описано, як має технічно реалізовуватися припинення вогню, як мають відводити важку артилерію, бронетехніку. "Усе це було прийнято, але питання - як це все виконати?", - зауважив голова АП.

Відповідаючи на запитання про те, що багато експертів та політиків говорять про наявність у мінських угодах низки пунктів, Б.Ложкін заявив: "У Мінських угодах немає взагалі жодного пункту, який був би секретним, таємним. Немає ніяких секретних домовленостей. Я брав участь у робочих групах, які обговорювали ці документи до та після їх підписання, а також під час імплементації. Там, до речі, не йшлося, наскільки я пам'ятаю, ні про електроенергію, ні про вугілля. Це ж у вересні ще було. Ці питання гостріше постали пізніше".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга оголосив дипломатичну мобілізацію задля посилення тиску на РФ

Опозиція Угорщини заявила про повний провал "референдуму" Орбана про вступ України в ЄС

РФ не зможе реально підтримувати Іран, але буде зображати, що намагається – Зеленський

У Канаді Україна передала Бессенту список зброї, яку готова закупити у США – Зеленський

Зеленський: санкції на банківську систему РФ і на енергетику – найдієвіші

Пакистан рекомендує Трампа на здобуття Нобелівської премії миру 2026р.

Поки Путін зайнятий відправкою російських ніг для вторгнення в інші країни, він ставить росіян усередині країни на коліна економічно - Сибіга

Адвокати Порошенка заявили про фальсифікацію документів для санкцій проти нього

Латвія запроваджує заборону на купівлю нерухомості громадянами та юрособами РФ і Білорусі

Путін вдає, що пропонує послуги у припиненні війни на Близькому Сході, водночас відмовляючись припинити атаки по Україні - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА