12:21 19.11.2021

Борис Ложкін анонсував третій Kyiv Jewish Forum - відбудеться 15-16 грудня

1 хв читати

https://jcu.org.ua/sites/default/files/2019-05/kjf-11.jpg

Третій за переліком Kyiv Jewish Forum пройде 15-16 грудня в режимі онлайн-конференції за участю багатьох світових лідерів, які обговорюватимуть найактуальніші питання, що стоять сьогодні перед євреями та всім світом. Третій KJF присвячений 30-річчю встановлення дипломатичних відносин між Ізраїлем та Україною. Про це у Facebook повідомив президент Єврейської конфедерації України, віце-президент Всесвітнього Єврейського Конгресу Борис Ложкін.

Партнерами ЄКУ у проведенні KJF, за його словами, цього року виступатимуть Combat Antisemitism Movement (CAM) та Center for Jewish Impact.

«Учасниками першого KJF у 2019 році стали понад 500 представників єврейських організацій та урядів з усього світу. Минулого року другий KJF зібрав вже 83 тисячі учасників, включаючи трьох президентів, прем'єр-міністра Ізраїлю, представників Держдепартаменту США, Палати Лордів Великобританії, Єврокомісії, членів урядів та парламентів з багатьох країн світу», - нагадав Ложкін.

Реєстрацію учасників форуму вже відкрито: https://kyivjewishforum.com

«Приєднуйтесь. Буде цікаво”, – пообіцяв президент ЄКУ.

Нагадаємо, у другому Kyiv Jewish Forum минулого року взяли участь Президент України Володимир Зеленський, Президент Держави Ізраїль Реувен Рівлін (2014-2021), Президент Республіки Польща (1995-2005) Олександр Кваснєвський, змінний прем'єр-міністр Ізраїлю (2020-2021) Бені Ганц та десятки представників урядів та парламентів США, Європи та інших країн світу.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА