Інтерфакс-Україна
15:23 24.07.2015

Симоненко: комуністи братимуть участь у виборах в Україні, незважаючи на заборони

1 хв читати
Симоненко: комуністи братимуть участь у виборах в Україні, незважаючи на заборони

Перший секретар ЦК Комуністичної партії України Петро Симоненко заявляє, що рішення влади України про позбавлення КПУ статусу політичної партії і заборону брати участь у виборчих процесах не вплине на плани комуністів брати участь у виборах.

"Комуністи братимуть участь у виборах", - заявив П.Симоненко агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю, коментуючи заяви секретаря РНБО Олександра Турчинова і глави Мін'юсту Павла Петренка про анулювання статусу і прав, як суб'єктів політичного процесу, Комуністичної партії України, Компартії (оновленої) та "Комуністичної партії робітників і селян".

Як відомо, проведення місцевих виборів в Україні заплановано на 25 жовтня 2015 року

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА