Інтерфакс-Україна
17:51 12.11.2015

Партії "БПП "Солідарність", "Батьківщина" та "Наш край" лідирують за кількістю обраних депутатів до місцевих рад - КВУ

1 хв читати

Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", ВО "Батьківщина" та "Наш край" лідирують за кількістю обраних депутатів за результатами виборів до місцевих рад, повідомляє Комітет виборців України, посилаючись на дані ЦВК станом на 11 листопада.

"Найбільшу кількість депутатів – 8 тис. 417 – було обрано від "БПП "Солідарність". ВО "Батьківщина" в місцевих радах представлятимуть 7 тис. 653 депутати. У трійці лідерів - партія "Наш край". До місцевих рад від цієї політичної сили пройшли 4 тис. 397 депутатів", - сказано в повідомленні.

Згідно з повідомленням, до п'ятірки лідерів також увійшли "Опозиційний блок" (3 тис. 843 депутати) і Радикальна партія Олега Ляшка (2 тис. 351 депутат).

Як зазначено, під час визначення Комітетом виборців України найбільш результативних партій на місцевих виборах-2015 за результативність партій брався показник співвідношення зареєстрованих кандидатами та обраних від партії депутатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

В "Євросолідарності" назвали перемогою рішення частково скасувати заборону на виїзд за кордон жінкам-депутаткам місцевих рад

Через вилучення центральною владою 8 млрд на премії чиновникам "УЗ" в Києві підвищиться ціна на проїзд - нардеп Гончаренко

Литва пропонує розпочати переговори про вступ України до ЄС без участі Угорщини

В Польщі ініціюють зміни до Конституції щодо громадянства після висловлювань журналіста українського походження

Порошенко назвав припинення роботи "Дружби" довгоочікуваним, Мережко відкидає звинувачення Угорщини

Порошенко обговорив з віцепрезидентом ПА ОБСЄ Прітчардом посилення тиску на РФ задля припинення вогню

Віталій Кличко та віце-канцлер Німеччини обговорили посилення допомоги Україні та гарантії безпеки

Порошенко зустрівся з Кітом Келлогом

Сіярто розцінив заяву Зеленського щодо дружби з Угорщиною як погрозу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА