Інтерфакс-Україна
15:48 02.12.2015

НАТО не планує відновлювати практичну співпрацю з Росією - Клімкін

1 хв читати
НАТО не планує відновлювати практичну співпрацю з Росією - Клімкін

Співпрацю НАТО з Росією в Альянсі відновлювати не планують, але мають намір зберегти необхідний рівень взаємодії, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Це не є поверненням до минулих часів. Від кожного з міністрів я отримав месидж, що не йдеться про практичну співпрацю", - сказав він на прес-конференції після засідання Комісії УКРАЇНА-НАТО в середу у Брюсселі.

П.Клімкін пояснив, що йдеться про збереження необхідного рівня спілкування, взаємодії, наприклад, у військовій сфері.

"Чимало інцидентів з військовими літаками Росії, які порушують повітряний простір багатьох країн-членів НАТО, і це конкретна загроза для безпеки. Інцидент зі збитим турецькими силами російським літаком - цьому підтвердження. Тому взаємодія з військових питань - це компетенція союзників. Але це не є поверненням до повноцінної політичної співпраці. Я отримав такі запевнення", - наголосив він.

Раніше генсек НАТО Йєнс Столтенберг заявив, що в Альянсі мають намір вивчити можливості Ради Росія-НАТО як інструменту для політичної взаємодії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА