Інтерфакс-Україна
17:56 11.03.2016

Абромавичус повернувся на роботу й очікує рішення ВР

2 хв читати
Абромавичус повернувся на роботу й очікує рішення ВР

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус, який 3 лютого заявив про рішення піти у відставку, 10 березня повернувся до виконання своїх обов'язків у зв'язку із закінченням терміну відпустки, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар міністр Олег Шиманський.

"Позиція А.Абромавичуса не змінилася - він очікує формального затвердження своєї відставки", - сказав прес-секретар.

"Довгожителем" у нинішньому Кабміні, серед тих, що подали у відставку, є міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі - він заявив про це 2 липня 2015 року, пояснивши своє рішення втратою підтримки "Блоку Петра Порошенка" та спробою підштовхнути ухвалення законів про медичну реформу. Питання про відставку навіть виносили на голосування в парламенті, проте воно не набрало необхідної кількості голосів.

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив про рішення піти з посади та повернутися в бізнес 11 грудня 2015 року, назвавши серед головних причин свого відходу нереформовану бюрократичну систему та низькі зарплати у членів своєї команди.

Слідом за главою Мінінфраструктури про своє рішення піти у відставку 3 лютого заявив і А.Абромавичус. На відміну від колег, він публічно назвав причиною такого рішення відсутність підтримки та активну протидію проведенню його командою реформ, звинувативши народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенка в блокуванні роботи відомства.

Наступного дня А.Пивоварський та О.Квіташвілі разом з іншими міністрами, що раніше подали у відставку, заявили, що готові залишитися у разі створення їм нормальних умов для роботи. Проте А.Абромавичус відмовився змінювати своє рішення, і нині його звинувачення розслідує Національне антикорупційне бюро.

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА